Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Czytaj więcej...

Szczupła technika - więcej miejsca i komfortu !

Dzięki GEA Farm Technologies  AutoRotor znany jest  w świecie jako synonim dojarni karuzelowych.  Jako wiodący na rynku w tym segmencie ustaliliśmy w konstrukcji  AutoRotor Magnum 90 priorytet najwyższego komfortu dla człowieka i zwierzęcia jak i dla samego procesu doju. Jest przy tym ważnym, że zachowujecie zawsze pełną obserwację pola doju a także ruchu zwierząt w obu obszarach - wejścia i wyjścia.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Opatentowany w świecie – nasz produkt klasy Premium !

Skonstruowaliśmy nasz AutoRotor Magnum 40 odpowiednio do życzeń klientów i ich doświadczeń eksploatacyjnych tak aby produkcja najwyższej jakości mleka była efektywniejszą i lżejszą. W świecie trudno określić liczbę krów mlecznych, dojarzy i zarządców stad, którym to urządzenie służy. Dlaczego? Dlatego, że optymalne obsadzenie zwierzętami i prosta obsługa są w AutoRotor Magnum 40 wyjątkowe. Są przy tym różne typy urządzeń z ilością stanowisk udojowych do 40 włącznie. AutoRotor Magnum 40-F zawiera w sobie także dodatkowe stanowiska paszowe i jest dostarczany w standardowych modułach technologicznych od 16 do 40 stanowisk udojowych.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Karuzela - "na miarę"

AutoRotor PerFormer obraca się w sposób ciągły, ze stałą prędkością, nie zatrzymując się ze swoimi od 24 do 80 miejscami. Obojętnie czy jest to  5, 10, 15 godzin, czy też cała doba to skraca on czasy dojów dzięki szybszemu obsadzaniu krowami stanowisk udojowych. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenia zdobyte na wielu zainstalowanych w świecie dojarni karuzelowych skonstruowaliśmy naszego PerFormer'a tak, że przy codziennym działaniu spełnia on najlepiej jak może kryteria "skrojenia go" na miarę potrzeb.

Czytaj więcej...