Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Czytaj więcej...

Witajcie w kuchni przysmaków GEA !
Kto myśli o przyrządzaniu jadła ten jest bardzo blisko - słuzy temu nasz mieszalnik pionowy, zautomatyzowane urządzenie dbające o zaopatrzenie w paszę. Z dużą dokładnością miesza on wszystkie składniki dając w efekcie właściwie przygotowaną paszę - źródło zdrowia i wysokiej mleczności Waszych zwierząt.  Teraz zależy już tylko od Was czy mieszalnik ten będziecie napełniać ręcznie czy też za pomocą zintegrowanego z  nim systemu załadunku komponentów. W każdym przypadku mieszalnik ten w istotny sposób odciąży Was w pracy gwarantując właściwe przygotowanie pasz. W tym czasie możecie poświęcić się na przykład któremuś z Waszych hobby !

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Wolne pojemności z przeznaczeniem dla dużych możliwości
MM8 umożliwiają magazynowanie podstawowych składników żywieniowych w konstrukcyjnie zamkniętej przestrzeni chronionej przed wodą i korozją. Wyładunek następuje za pośrednictwem wykonanej ze stali szlachetnej, płyty podłogowej uchylanej za pomocą wzmocnionych łańcuchów, jak również specjalnych wałków wyładowczych. Nastawny mechanizm umożliwia pozycjonowanie tego magazynu pod najkorzystniejszym kątem.

 

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...


Wraz ze zoptymalizowanym zaopatrzeniem w paszę do wysokojakościowego mleka

Optymalizowanie podstawowego żywienia, wzrost wydajności, długotrwały przyrost stada czy tez inne aspekty produkcji mleka - które z idei przy temacie żywienia TMR ujrzą światło dzienne - Free Stall Feeder przynosi wyobrażenia bezpośrednio przy stole paszowym.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Inteligentne żywienie aby zachęcić krowy do jedzenia !

Pozwólcie sobie w przyszłości odjąć ważny element pracy:  Oferowany przez GEA MixFeeder jest w pełni zautomatyzowanym pojazdem żywieniowym, który można ustawić w ganku oborowym i zaufać jego funkcjonowaniu przez całą dobę. Spełnia on wszystkie zadania w zakresie żywienia, które można przez cały czas obserwować.

Czytaj więcej...

Program żywienia zwierząt GEA Farm Technologies nie tylko zawiera najwyższej jakości rozwiązania technologiczne, ale także efektywne rozwiązania w konwencjonalnym lub automatycznym żywieniu.